Bieliźniana Baza

Dzisiaj w naszym poradniku poruszymy temat tzw BIELIŹNIANEJ BAZY!

Każda z nas powinna w swojej bieliźnianej szufladzie posiadać 3 IDEALNIE DOBRANE BIUSTONOSZE. Takie, które odpowiadają naszemu aktualnemu rozmiarowi. To takie minimum aby czuć się pewnie w codziennych stylizacjach. Podczas gdy pierwszy z nich daje nam akurat idealne podtrzymanie i komfort, drugi odpoczywa ( po wczorajszym dniu 😉) , a trzeci jest w praniu.

Biustonoszowy Must Have to;

👙 BEŻOWY – tonem dobrany do naszego koloru skóry, w idealnym dla nas fasonie i rozmiarze. Jeżeli nasz tryb życia generuje częstsze użycie cielaczka to musimy wziąć pod uwagę zakup 2 lub 3 takich biustonoszy dopasowanych do naszych potrzeb ( np. gładki, koronkowy czy bez ramiączek). Ten kolor rozwiąże nam problem trudnym kreacji.

👙 CZARNY – idealne rozwiązanie pod ciemne ubrania. A co najważniejsze sam w sobie nadaje naszym piersiom sexownego wyglądu. „Czarny to nie kolor to filozofia”. Wystające czarne ramiączko obroni się w większości stylizacji a odpięty niby niedbale guzik koszuli po pracy stworzy idealną kreację na wieczorną randkę.

👙 DO ZADAŃ SPECJALNYCH – ten typ biustonosza musi być dostosowany do naszego stylu życia. Powinien być dopełnieniem naszej bieliźniarki i dawać nam poczucie, że poradzimy sobie w każdej sytuacji. Wybór tego produktu powinien być priorytetowy z uwagi na to jak wyglada nasz dzień. Jeżeli np. prowadzimy w szkole w-f bądź zajęcia w fitness klubie i w ciągu dnia potrzebujemy mega stabilizacji dla naszego biustu wybierzmy biustonosz sportowy. W sytuacjach gdy nie mamy sztywnego dress codu w miejscu pracy a lubimy stylizacje z pazurem postawmy na biustonosz z dodatkami np. wzbogacony o paseczki, koronki czy ciekawe wzornictwo. A jeżeli kochamy kolory postawmy na ten w najmodniejszym kolorze sezonu i pozwólmy mu poprawić sobie dzień 😉.

#chilli #FankiZdrowychPiersi#czwartkowyniezbednik