Fiszbiny

🦋Czwartkowy niezbędnik ChilliTeam🦋

😍 W dzisiejszym poście potraktujemy poważnie temat tych nieszczęsnych FISZBIN czy DRUTÓW jak niektórzy na nie mówią. 

Obalimy kilka mitów i rozwiejemy Wasze obawy 😉.

👉Startujemy 

🔅Pierwszy mit to stwierdzenie, że fiszbiny są niewygodne 🙈 – nic bardziej mylnego. Profesjonalnie dobrany biustonosz posiada fiszbiny idealnie dobrane kształtem i rozmiarem do biustu. Zatem mówiąc w skrócie takie, które okalają prawidłowo biust zapewniając mu komfort i uniesienie.

🔅Kolejny mit to posądzanie fiszbin o powodowanie zmian nowotworowych, polipów i bóli piersi. Jeżeli biust o miseczce w rozmiarze G będziemy usilnie upychały w miseczkę D to wszystko się zgadza. Zbyt mała a często i za wąska fiszbina wbijająca się przez kilkanaście godzin dziennie w pierś jak najbardziej może przyczynić się do tego typu zmian. Twardy drut wbijający się w miękkie piersi , z pozoru niewyczuwalny narobić może wiele krzywdy. Nadal jednak nie zgadzamy się z tym mitem mając szczęśliwą pierś G w fiszbinie o tym samym rozmiarze. 

🔅Kolejny mit to twierdzenie, że wygodny może być tylko biustonosz bez fiszbin. Absolutnie nie. Na wygodę biustonosza wpływa wiele czynników a głównym jest prawidłowo dobrana fiszbina, dobrze dopasowany obwód a także właściwy fason. Brak fiszbin absolutnie nie gwarantuje wygody. Największym atutem biustonoszy fiszbinowych jest właśnie możliwość odciążenia ciężaru biustu. Co pozwala posiadaczom dużych rozmiarów miseczek poczuć ulgę , uniknąć odparzeń pod i pomiędzy piersiami oraz unieść piersi do wymarzonej wysokości. 

😍Zatem nasze drogie ChilliFanki nie wierzcie stereotypom i zaufajcie naszej wiedzy i doświadczeniu a zamiast Monopiersi * 🙈będziecie mieć 2 okrągłe, zdrowe piersi w idealnie dobranym biustonoszu z fiszbiną.

*monopierś- jest to przypadłość dotykająca Panie, które długofalowo ( kilka bądź kilkanaście lat ) nosiły zbyt mały biustonosz najczęściej bez fiszbin. Skutkuje to zrośnięciem piersi i naturalnym dla organizmu stworzeniem jednej piersi z dwóch. Bardzo przykry widok 😭😭.

Photo by Panache Lingerie 

#chilli #niezbednik #czwartek #fiszbina