Ślubna Bielizna

🦋Czwartkowy niezbędnik ChilliTeam🦋

👰🏻Inspiracją do napisania dzisiejszego niezbędnika była przepiękna suknia ślubna Doda marki BERTA z trenem oraz welonem projektu samej piosenkarki. Nas zachwycił perfekcyjnie dopasowany gorset, który pomimo dużego biustu wokalistki idealnie okala jej biust. A czy tam jest ukryty biustonosz? Czy stabilne miseczki gorsetu radzą sobie same? Oto zagadka. Ślub odbył się w Hiszpanii a mężem gwiazdy został Emil Stępień.

Gratulacje młodej parze 😍

W związku z tym, iż sezon ślubny w pełni chcemy zwrócić uwagę na to, jak ważnym elementem sukni ślubnej jest bielizna.

Trendy w ślubnych stylizacjach od kilku lat bazują na przepięknych przeźroczystościach. Te suknie nie sprzyjają ukryciu pod nimi biustonosza czy fig korygujących, gdyż w każdym zakamarku sukni czai się „okienko” odsłaniające ciało panny młodej. Głębokie dekolty, gołe plecy oraz ramiona, dopasowane materiały i wiele innych. To główne problemy z którymi borykają się panny młody w starciu ślubnych marzeń z rzeczywistością.

Nasze drogie panny młode zacznijmy od kilku podstawowych zasad:

👉 posiadaczki małego biust pozwolić sobie mogą na większą dowolność w doborze sukni. To te małobiuściaste szczęściary mogą wybrać suknię z odkrytymi plecami czy głębokim dekoltem. Jedynym warunkiem jest takie dopasowanie sukni przez konsultantki ślubne aby panna młoda czuła się perfekcyjnie bez biustonosza. Jeżeli pomimo to nie czuje ona komfortu jedynym rozwiązaniem są przyklejane miseczki silikonowe lub lekkie miseczki pokryte materiałem imitujące biustonosz. Nie wchodzą w grę biustonosze z silikonowymi plecami gdyż widoczny pod sukienką silikonowy pas popsuje każdą ślubną stylizację.

👉 dobierania biustonosza pod suknie ślubną jest bardzo podobna jak przy jasnych stylizacjach. W 99% przypadków idealnie sprawdzają się beżowe biustonosz fasonem dopasowane do wymogów sukienki.

👉 panny młode o średnim i większym biuście mają niestety ograniczone pole manewru. Przy doborze sukni powinny pamiętać o tym, iż ich biust musi zostać ujarzmiony pod suknią ślubną. W naszej kulturze następstwem ślubu w większości przypadków jest wesele, które będzie testem dla sukni i biustonosza. W tym przypadku wybierając suknie musimy pamiętać aby wybrać taki model, który pozwoli na przemycenie biustonosza. Czasem trzeba będzie go np. wszyć w suknie lub przeszyć ramiączka lub w inny sposób dostosować biustonosz do potrzeb wymarzonej sukni.

👉 sytuacja idealna dla brafitterki jest wtedy gdy klientka zanim wybierze się do salonu ślubnego przyjdzie podpytać się czy bielizna pod suknię nie będzie problemem i obejrzy ofertę produktową salonu brafittingowego.

👉 oprócz biustonosza należy pamiętać również o beżowych figach bezszwowych lub koronkowych (w zależności od fasonu sukni), bieliźnie korygującej (w razie potrzeby),podwiązce a także jeżeli to konieczne pończochach tylko i wyłącznie w kolorze skóry.

Wszystkie ślubno-bieliźniane niuanse rozwiążemy w naszych atelier.

Zapraszamy na ślubne konsultacje do Chilli atelier brafittingu.

Photo z internetu

#ślub #wedding #FankiZdrowychPiersi #chilli