Głęboki dekolt, odsłonięte plecy? To już nie jest problem.

Taśma Booby Tape to rewolucja na rynku bieliźniarskim, która pozwoli Ci na kreowanie wyszukanych stylizacji bez konieczności nakładania biustonosza.

Dlaczego

Działa na dowolnym rozmiarze biustu Rozciąga się do 170% – podobnie jak ludzka skóra Trzyma przez cały dzień i noc
Oddychająca – 95% bawełny Bezbolesna do usunięcia Hipoalergiczna Nie usuwa opalenizny Wodoodporna

Praktyczne wskazówki użytkowania:

Jeśli posiadasz szczególnie delikatną skórę, przeprowadź testy wrażliwości przed właściwym noszeniem. Naklej kawałek taśmy i obserwuj reakcję skóry biustu.

Aby zapewnić optymalne działanie kleju taśmy, używaj zawsze na świeżo umytą i odtłuszczoną skórę.

Dla maksymalnego komfortu, zwłaszcza przy usuwaniu taśmy, używaj naklejek na sutki. Aby wybrać odpowiedni dla ciebie i twojej kreacji sposób aplikacji taśmy, zainspiruj się przodem tej ulotki. Wszelkie inne metody są jak najbardziej dozwolone!

Osłonę taśmy od danego pasma odklejaj stopniowo wraz z postępem aplikacji taśmy, by uniknąć zrolowania się i sklejenia pasma.

Aby usunąć taśmę, po prostu zacznij ją odklejać. W przypadku dyskomfortu użyj balsamu lub oleju kokosowego, by nawilżyć taśmę i złagodzić działanie kleju.

Przed szczególnie ważnymi użyciami przeprowadź próbne oklejenie, by być pewną, że wiesz, jak osiągnąć odpowiedni rezultat. Ewentualnie poproś przyjaciółkę o pomoc w aplikacji taśmy.

Wskazówki dla posiadaczek większego biustu:

Używaj krótkich kawałków taśmy, pamiętając, że taśma jest bardzo uciągliwa. Dla większego biustu odcinki ok. 20 cm będą odpowiednie.

Oklejenie rozpocznij od centralnej części biustu – pierwszą taśmę poprowadź od podstawy biustu przez sutek, co zapewni ci ustabilizowanie piersi i określenie satysfakcjonującego cię poziomu jej uniesienia. Dobrze, by to pasmo zachodziło do okolic barku. Następne pasma prowadź promieniście, poczynając od pasma bazowego, po zewnętrznym obszarze piersi, dbając o odpowiednie zebranie biustu do środka klatki piersiowej, okolice dekoltu zostaw na koniec, by tylko dopracować finalny efekt.

Pasma taśmy prowadź równolegle, jedno przy drugim, starając się uzyskać ten sam stopień naprężenia kolejnego pasma, by oklejona pierś miała jak najgładszy kształt.

Unikaj naklejania taśmy zbyt nisko, w zagłębieniu pod nasadą piersi – przyklejenie do żeber może okazać się bolesne przy noszeniu a zwiększona potliwość tego obszaru może osłabić działanie kleju. Taśma będzie w zupełności skuteczna, jeśli klejenie zaczniesz już na obszarze samej piersi.

Zwróć uwagę, by końcowe odcinki poszczególnych pasm taśmy w górnej części piersi nie zbiegały się wszystkie w jednym miejscu – rozplanuj je stopniowo, by uniknąć niepotrzebnych zgrubień i nakładek. Dobrze, by ostatnie pasmo było na tyle długie, by przykryć cały ten obszar dla maksymalnego efektu wygładzenia.

Pamiętaj jednak, że jedna warstwa taśmy jest w zupełności wystarczająca, by skutecznie ustabilizować i podtrzymać nawet Twój większy biust.

© Copyright - Bielizna Chilli