O NAS

wszystkie

Chilli to nie tylko nazwa to filozofia. Jesteśmy na rynku od ponad 11 lat. Swoje doświadczenie w branży brafittingowej zawdzięczamy kilkunastu tysiącom kobiet które przez te lata oddało się w nasze ręce. To ich zaufanie i nasza pasja zaprowadziły nas do miejsca w którym teraz jesteśmy.

Pierwszy sklep pod logo Chilli został otwarty w Ostródzie 27.01.2007 roku przy ulicy Zamkowej. Głównym moim założeniem była współpraca z wiodącymi polskimi producentami bielizny. Zależało mi na pokazaniu klientkom, że polskie marki są godne uwagi gdyż zrobiły krok milowy w dziedzinie produkcji bielizny. I nie zawiodłam się. Polskie marki stanęły na wysokości zadania produkując coraz ciekawszą wzorniczo bieliznę w coraz szerszej gamie rozmiarów.

Po kilku miesiącach sklep cieszył się juz sporą grupą zadowolonych klientek.

Z roku na rok rosło zainteresowanie naszą coraz bogatszą ofertą. Niezawodnie działająca “poczta pantoflowa” przyciągała do nas spragnione idealnie dobranego biustonosza kobiety. Raczkowałyśmy wtedy w temacie brafittingu nie zdając sobie do końca sprawy że tak to się właśnie nazywa.
Współpracujący z Chilli producenci dostosowywali nam obwodowo biustonosze pod indywidualne potrzeby klientek. Pozwalało nam to dopasować biustonosz tak aby nawet najbardziej wymagający biust miał idealne podtrzymanie.

Po małych sukcesach w Ostródzie postanowiłam otworzyć sklep w Mławie. 11.07 2009 roku powstał mławski sklep z bielizną Chilli przy ul. Wifury 4D.

Początki były trudne gdyż w Mławie znany był praktycznie tylko rozmiar 75 B a my z naszą “stanikową  rewolucją ” sięgałyśmy znacznie wyżej w miseczkowym alfabecie. Musiałyśmy udowadniać swoją wiedzę i umiejętności a także tłumaczyć dlaczego właściwa jest miseczka F a nie B. Udało się i dzisiaj cieszymy się ogromną rzeszą zadowolonych, wiernych klientek.

W Mławie podobnie jak i w Ostródzie jesteśmy jedynymi certyfikowanymi multibrandowymi sklepami brafittingowymi.

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju firmy była przeprowadzka z 33 m2 ostródzkiego sklepu do 90 m2 Salonu w ostrodzkich Białych Koszarach przy ul. Jana III Sobieskiego 3C/52.

Duża powierzchnia i lepsza lokalizacja pozwoliła nam w pełni rozwinąć skrzydła. Podjęłyśmy współpracę z wieloma typowo brafittingowymi markami z Polski i zagranicy. Nasza praca przybrała zupełnie inny wymiar miałyśmy nieograniczone możliwości w wyborze kolekcji które chcemy wyeksponować w salonie. Mogłyśmy pozwolić sobie na zakup wszystkich produkowanych fasonów aby zadowolić najbardziej wymagające biusty.

Współpraca z wiodącymi producentami w branży pozwoliła nam na uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, spotkaniach, pokazach mody oraz kontraktacjach. Pozwoliło nam to poszerzać naszą wiedzę na temat brafittingu oraz zdobywać certyfikaty świadczące o naszych umiejętnościach i doświadczeniu.

Po ponad 2 latach intensywnej pracy przyszedł moment na kolejny ważny krok. I tak na bieliźnianej mapie Polski pojawiło się trzecie wyjątkowe miejsce z rodziny Chilli.

07.05.2014 roku przy olsztyńskiej Starówce powstało Chilli Atelier Brafittingu.
Pierwsze w Olsztynie profesjonalne miejsce gdzie miła i fachowa obsługa oraz wiedza z zakresu brafittingu spotykają się z oczekiwaniami i marzeniami kobiet w każdym wieku.

Olsztyn okazał się strzałem w 10 co już po kilku miesiącach dały nam odczuć przychodzące z polecenia klientki. Były i nadal są zaoferowane naszą obsługą, indywidualnym podejściem, szeroką gamą rozmiarów, fasonów i kolorów dostępnej u nas bielizny a także intymną atmosferą.

Przez ponad 1,5 roku obecności na olsztyńskim rynku uczestniczyłyśmy i współorganizowałyśmy różnego typu eventy, targi, spotkania itp. Wspołpracujemy na stałe z wieloma firmami i instytuacjami.

W maju 2015 roku istną rewolucję przeszedł sklep w Mławie. Skupiłyśmy się stricte na profesjonalnym doborze biustonoszy i Chilli ze sklepu z bielizną przerodziło się w Chilli atelier brafittingu, w miejsce wyjątkowe i posiadające intymną atmosferę oraz jeszcze szerszą gamę biustonoszy.

25 maj 2016 to data kolejnych zmian. Chilli Atelier Brafittingu zmieniło swoją lokalizację w Olsztynie. Z ul. Grunwaldzkiej przeniosłyśmy się na ul. Kościuszki 92/8u. Salon znajduje się nad Parkiem Centralnym, w pasażu.
Prawie 100m2 biustonoszy!!! Dział sportowy, swim, ślubny, ciążowy, karmiący i erotyczny… wszystko w jednym salonie.

W ofercie Chilli znajdziecie biustonosze w rozmiarach od A do M/N, w obwodach od 60 (28 GB) do 110 (48 GB) cm.

Oprócz bielizny codziennej skupiamy się również na wyspecjalizowanych działach takich jak biustonosze sportowe, dla mam karmiących, komfortowe – niezwykle wygodne dla starszych klientek a także ślubne, wieczorowe oraz bieliznę erotyczną.

Reasumując aktualnie posiadamy 3 sklepy stacjonarne …. a co dalej czas pokaże 😉

Sklepy z bielizną Chilli powstały aby spełniać biustonoszowe marzenia kobiet a co za tym idzie pomóc im w codziennym życiu.

Naszą pasją jest nasza praca a jeżeli pasja jest pracą to najwieksze szczęście móc robić to co się kocha.

Zapraszamy do Świata Bielizny Chilli