PARTNERZY

Po blisko 11 latach na rynku posiadamy już wiedzę i zmysł co do rozpoznawania marek godnych uwagi. Przez te lata przetestowałyśmy bardzo dużo produktów. Możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że firmy bieliźniarskie z którymi aktualnie współpracujemy, to wyselekcjonowana grupa najlepszych w tej branży.

Żadna z marek z nami współpracujących nie znalazła się tu przypadkowo. O tym czy dana marka może być sprzedawana pod logo Chilli decyduje przede wszystkim – jakość, silna pozycja producenta, odpowiedzialność za produkt, ciekawy design , bogata kolorystyka i otwartość na dynamicznie rozwijającą się sytuację na światowych rynkach. A co za tym idzie używanie przy produkcji najnowocześniejszych technologii  i materiałów.

Podając klientce biustonosz do przymierzenia musimy mieć pewność że będzie wygodny, estetyczny, modny oraz że długo jej posłuży.

NASZE MARKI

alles corincleo swimcleodamakierwonderbrashock absorbersculptressepigeonpanachepanache blackpanache sportpanache swimnessaobsessive               lemax

 

marlieskonradjulimexjaniragossardgattaewanafeba                   

 

     Freya_logo                 

 

b.temptdLogo_NIPPLEXlogo_ewabienChantelle_Logo_RGB_POS

                    

 

Passionata_Logo_RGB_Positive

 

NASI  PARTNERZY

 

 

kinetic lalila

doradca stylu

makeupownia

 

18-endibar-1024x10247014-1