Lingerie Stylist

Paseczki dopinane do biustonosza? A może ciągnąca się koronka okalająca miseczkę? Wysokie czy niższe majtki?? W czym będę wyglądać i czuć się wyjątkowa??

Te pytania kołaczą się często po głowach naszych klientek.

Oddając się w ręce profesjonalistek z naszych atelier klientki wiedzą, że rozmiar i fason biustonosza będą mieć dopasowane idealnie ale co z całą resztą?

Od kilku sezonów projektanci bielizny prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych bieliźnianych rozwiązań i dodatków. Tradycyjny do niedawna biustonosz zyskuje często nowe wcielenia. A co za tym idzie staje się istotną częścią naszych codziennych stylizacji. Przestajemy chować go ze wstydem pod ubraniem a wręcz przeciwnie dobieramy tak garderobę aby był jak najbardziej widoczny. Chcemy by przyciągał uwagę, przełamywał rutynę, kusił. Teraz już nie wystarczy aby brafitterka w salonie dobrała właściwy fason i rozmiar. Każda z naszych brafitterek to prawdziwa Lingerie Stylist.

Lingerie stylist to osobista, bieliźniana stylistka, która dobierze nie tylko bieliznę ale również kostium kąpielowy wraz z dodatkami do indywidualnych upodobań oraz figury klientki.

Wyjątkowe kolekcje, szeroka gama dodatków, mnóstwo ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w połączeniu z rozmową z klientką daje nam nieograniczone możliwości stylizacyjne.

Oddaj się w ręce naszych Lingerie Stylists i niech ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.

© Copyright - Bielizna Chilli